KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8794628
nr 879 4628
Pastell
Signerad, Skårgård, 35x54
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 mars 2014
kl 18:02:04
150 kr
150 kr
200 kr